Yслуги

Esileht / Yслуги

TÖÖJÕURENT

Otsime sulle professionaalsed töötajad kiiresti ja paindlikult.Tööjõu rentimine tähendab tööjõu värbamist paindliku, kulutõhusa ja madala riskiastmega protsessi abil. Töötaja rent on lihtsaim viis sobiva spetsialisti leidmiseks.

Meiega koostöös on töötajate värbamisprotsess kiire, paindlik ja lihtne. Andke meile märku, milliseid töötajaid vajate. Seejärel saame meie võimaluse näidata, et oleme teie ettevõttele operatiivne ja usaldusväärne koostööpartner. Suudame väga operatiivselt leida õige inimese vabale töökohale.

Personali rent Eestis kasvab iga aasta, mis annab märku, et personali renti pakkuvate firmade kvaliteet on kasvanud märgatavalt. Te saate oma ettevõttesse väljaõppinud töötajad just siis, kui teil vaja ning te ei pea tegelema aja- ning tööjõumahuka personalitöö ja värbamisprotsessiga.

ÜLDEHITUSTÖÖD

Ehitus- ja remonditööd algavad tavaliselt üldehitustöödest. Meie poolt pakutavate üldehitustööde valik on väga lai ning hõlmab kõike, mis on seotud uusehitiste, rekonstrueerimiste, renoveerimiste ning remonttöödega. Remondime ja ehitame büroosid, majasid, kortereid ja äripindasid. Kõik need tööd saavad meie abiga kvaliteetselt tehtud.

Peame kinni kokkulepetest ja anname oma töödele garantii.

Teostame kõiki üldehitustöid nii peatöövõtjana kui ka alltöövõtu korras.

PUUTÖÖD

Teostame erinevaid puutöid. Projekteerime, disainime ja valmistame erinevaid puitlahendusi. Meie tööde hulka kuulub näiteks puitpõrandate paigaldus ja lihvimine. Puidust esemete ja mööbli restaureerimine. Erinevate puitesemete lihvimine, viimistlemine, õlitamine ja lakkimine.

Sobivaima lahenduse ja hinnapakkumise saamiseks palun võtke meiega ühendust.

MUUD TÖÖD

Pakun maalriteenust kõikidele eraisikutele ja firmadele, kellel on vajadus teostada siseviimistlustöid ettevõttes, kodus, vana eluaseme uuendamiseks ja värskendamiseks või ka uue eluaseme ehitusel.

Teostame müüritöid nii väiksemas kui ka suuremas mahus. Hea tulemuse saamiseks tuleks lasta müüritööd teha spetsialistil. Müüritööd, mida pakume:

  • Vundamendi rajamine,
  • Aiapostide ladumine,
  • Müüri ladumine,
  • Montaažitööd
  • ja muud müüritööd.