дома

Esileht / дома

TÖÖJÕURENT

Otsime sulle professionaalsed töötajad kiiresti ja paindlikult.Tööjõu rentimine tähendab tööjõu värbamist paindliku, kulutõhusa ja madala riskiastmega protsessi abil. Töötaja rent on lihtsaim viis sobiva spetsialisti leidmiseks.

ÜLDEHITUSTÖÖD

Ehitus- ja remonditööd algavad tavaliselt üldehitustöödest. Meie poolt pakutavate üldehitustööde valik on väga lai ning hõlmab kõike, mis on seotud uusehitiste, rekonstrueerimiste, renoveerimiste ning remonttöödega.

PUUTÖÖD

Teostame erinevaid puutöid. Projekteerime, disainime ja valmistame erinevaid puitlahendusi. Meie tööde hulka kuulub näiteks puitpõrandate paigaldus ja lihvimine. Puidust esemete ja mööbli restaureerimine.

MEIST

Oleme orienteerinud Eesti ja Soome turule. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on tõõjõurent, üldehitustöd, puutööd, maalri- ja müüritööd.

Teostame töid nii äri- kui erakliendile, tehes ehitustöid alates ruumide remondist ja lõpetades hoone täismahulise ehitusega. Oleme heaks partneriks paljudele firmadele ja eraisikutele, pakkudes kvaliteetset tööjõurenti.

Soovime olla oma klientidele aus ja avameelne koostööpartner, kes mõtleb kaasa, pakub lahendusi ja kelle jaoks ei ole võimatuid olukordi.